O nás

Zaměřujeme se především na kancelářské a průmyslové budovy. Naše projekty zahrnují development i správu nemovitostí.

    • Pracujeme s nemovitostmi vlastními i nemovitostimi našich klientů. Stále hledáme nové příležitosti k růstu, tak abychom naplnili náročná očekávání našich investorů.
    • Naše hluboké znalosti realitního trhu nám umožňují identifikovat mimořádné investiční příležitosti. Náš business model je založen na vlastnictví kvalitního portfolia nemovitostí, které se snažíme stále zdokonalovat. Vpřed nás vedou znalosti a důkladný management.
    • Naše portfolio je vždy diversifikované, tak aby za všech okolností drželo stabilní hodnotu. Rozprostíráme riziko, mezi různé typy nemovitostí, lokalit a nájemců.
    • Pružně reagujeme na tržní výzvy, kde neustále hledáme příležitosti k nákupům takových nemovitostí, které nám umožní minimalizovat vliv ekonomického cyklu nebo prudké změny tržního prostředí.
    • Našim klientům, nájemcům a investorům přinášíme udržitelné výsledky a profesionální peronalizovaný servis. Náš tým má dlouhodobě vynikající výsledky na realitním trhu.

 

Naší korporátní strategií je dlouhodobá profitabilita a udržitelnost v souladu se životním prostředím a etickým přístupem.

Představenstvo

Miroslav Mašek

Martin Louda